Elbad Głogów
Strona Główna
Oferta
Kontakt / Dojazd
Elbad - Sklep

sklep auto części


P.H.U. "ELBAD"
DANUTA BIENIECKA

SKLEP BRANŻY MOTORYZACYJNEJ
  

       Nasz sklep specjalizuje się głównie w sprzedaży łożysk, olejów oraz akumulatorów. Ponadto znajdziecie Państwo bogaty asortyment innych części do pojazdów i maszyn - paski, filtry, pierścienie, płyny chłodnicze (także luzem) czy płyny hamulcowe.

    Posiadamy największą ofertę łożysk samochodowych i przemysłowych w Głogowie. Na naszych półkach sklepowych znajdują się łożyska
znanych producentów (CX, FŁT) - kulkowe, walcowe, stożkowe, baryły i wiele innych.


Prowadzimy sprzedaż olejów używanych w motoryzacji jak i w maszynach. Poza tradycyjnymi produktami znamych marek (Shell, Lotos, Castrol, Mobil), jako jedyni w Głogowie prowadzimy sprzedaż oleju luzem (dowolna ilość). Zakupiony w naszym sklepie olej silnikowy wymieniami w samochodzie gratis! (Elbat Auto Serwis).

Serdecznie zapraszamy do zakupu akumulatorów znanych producentów (Exide/Centra, Banner). Zakupiony w naszym sklepie akumulator tradycyjny montujemy gratis - firma Elbat Auro Serwis jest autoryzowanym serwisem Exide Technologies S.A.

Nasz sklep prowadzi również sprzedaż akumulatorów typu START-STOP. Zamontowanie i zaprogramowanie akumulatora START-STOP mogą Państwo zlecić również w firmie Elbat Auto Serwis.


Ściągamy dla Państwa części na zamówienie.

Potrzebujesz pilnie części, a sklepy motoryzacyjne są już zamknięte? Zadzwoń do nas! Jeśli będziemy na miejscu - otworzymy dla Ciebie sklep nawet w niedzielę!

Miła i profesjonalna obsługa sklepu doradzi Państwu w wyborze i zamówieniu potrzebnego produktu. Możecie Państwo na nas liczyć!

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!